O nás

O nás

Jsme tým nadšenců do efektivity a zjednodušování práce. Sedmým rokem se věnujeme vývoji řešení 1CLICK. Stále hledáme cesty, jak náš produkt vylepšit. Daří se to i díky našim zákazníkům, kteří nás často inspirují.
1CLICK jsme přinesli na trh v roce 2010, tehdy jako nástroj pro úkolování a
tvorbu organizační struktury. Dnes je to dospělý nástroj, díky kterému můžete mít celou svou firmu nebo oddělení pod kontrolou.

Vladimír Patzak 

Výkonný ředitel

Vladimír vytváří vizi 1CLICKu a strategii, jak jí dosáhnout. Věnuje se jak vývoji, tak i obchodování a rozvoji dalších trhů.

Josef Skalický 

Ředitel realizace

Pepovým úkolem je přetvářet vize a požadavky zákazníků do reality 1CLICKu. Dlouholetá praxe v manažerských pozicích napříč různými obory společně s logickým a analytickým myšlením mu umožňuje nalézt vždy to správné a optimální řešení.

Lukáš Novák 

Obchodní ředitel

Jeho alfou a omegou je vyhledávání nových příležitostí a získávání nových spokojených zákazníků. S Lukášem se setkáte na prezentacích systému 1CLICK, na uživatelských školeních nebo na workshopech. Ve volném čase rád hraje deskové hry, čte zajímavé knihy nebo chodí a navštěvuje krásy Čech.

Dorota Piačeková  

Zákaznická podpora

Dorka se dennodeně stará o štěstí našich zákazníků. Ráda vám pomůže s jakýmkoliv problémem, dotazem, či návrhem na vylepšení 1CLICKu. Jako vášnivá horolezkyně svůj volný čas tráví na skalách nebo v lezeckém centru.